درباره ما

درباره بیمارستان اقبال

بیمارستان اقبال در تاریخ 1346/1/12 در محله سلسبیل منطقه 10 کنونی شهرداری تهران، در تقاطع بین خیابان آذربایجان و رودکی آغاز به کار نموده است.

شروع به کار بیمارستان اقبال با راه اندازی بخش های زنان و زایمان، جراحی، اطفال و داخلی بوده است و اکنون با بخش های مختلف شامل CCU ، بخش جنرال شامل جراحي هاي عمومي ، جراحي زيبايي، گوش و حلق و بيني، ارولوژي، ارتوپدي و داخلي تكميل گرديد. همچنين درمانگاه هاي ارتوپدي ، ارولوژي، نورولوژي، جراحي، گوش و حلق و بيني، داخلي ، غدد، گوارش، قلب و پوست ، روانپزشكي ، مغز و اعصاب ، قلب جنين،طب فیزیکی، رادیوتراپی، نوار عصب و عضله  تکمیل گردیده است.

همچنين بر حسب نياز و بر اساس پيشرفت تكنولوژي واحدهاي پاراكلينيك ماموگرافی، سونوگرافي، راديولوژي، فيزيوتراپي، اندوسكوپي و كلونوسكوپي، تغذيه ، شنوايي سنجي، اكوكارديوگرافي و تست ورزش، سنجش تراكم استخوان ،اندوسكوپي سينوس ها ، ليزر و الكترو انسفالوگرافي به کار خود ادامه می دهد. به منظور رفاه حال بيماران اتاق هاي عمل مجهز به لاپاراسكوپي ، ارتروسكوپي و سيستوسكوپي و دستگاه CROM مي باشند.

بيمارستان در حال حاضر با 81 تخت ثابت به مراجعين و بيماران خدمات مناسب همگام با پيشرفت هاي علمي و تكنولوژي روز و ضوابط وزارت بهداشت درمان، آموزش پزشکی ارائه می دهد.

بيمارستان اقبال با زیربنای 4627.2 مترمربع در 6 طبقه، 81 تخت بستری، 5 اتاق عمل پیشرفته در سال 1346به بهره برداری رسید.

پروانه تاسیس

بیمارستان اقبال در گذر زمان

فیلم مستند بیمارستان

نمایش فیلم

play